
Димируемо LED таванно осветително тяло LAYLA с дистанционно управление LED/66W/230V
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Икономична флуоресцентна лампа за 2 тръби T8.Лампата е устойчива на вода и прах.Може да се използва в химическата индустрия, в изби, производствени помещения, площи на открито, прашни среди, работилници и др.Лампата е оборудвана с надежден баласт ELT.Не е предназначена за промишлени предприятия с предизвикателни условия на работа като висока околна температура или постоянна работа.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Място | Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж |
| Максимална входяща мощност на източника | 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W, 58 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип крушка | T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8 |
| Цокъл | G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13 |
| Тип | Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж |
| Series | TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL, TOPLINE NBB, TECHNICAL |
| Производител | NBB |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
