
JUST LIGHT. 16266-55 -LED RGB Димируем плафон LOLA WAVE LED/30W/230V + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W |
| Общ светлинен поток | 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Брой крушки | 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Максимална входяща мощност на лампата | 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W, 62,5 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Входяща мощност | 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W, 12,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo, MASIOLA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Метал
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, атипичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

