
Brilagi - Плафон CLARE 2xE27/24W/230V Ø 30 см хаки
История на цените
- 3.04.2026 г. - 53,31 € / 104,27 лв.
- 10.02.2026 г. - 53,31 € / 104,27 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Таванно осветително тяло CLARE 4xE27/24W/230V Ø 50 см кафяво
230V
В наличностБезплатна доставка
Плафон KAZIMIERZ 2xE27/20W/230V 29,5x29,5 cm сребрист
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло LUCIA LED/24W/230V Ø 31 см кафяво
LED лампи, 230V
В наличност
Sollux SL.0995 - LED Лампа RIZA LED/18W/230V бетон
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Briloner 3175-014 - LED Лампа FREE LED/12W/230V Ø 19 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Лампа VITAL LED/24W/230V матов хром
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Плафон VITAL 2xE27/60W/230V матов хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Brilagi - Плафон CLARE 2xE27/24W/230V, диаметър 30 см, кафяв
В наличност
Eglo 95973 - LED Димируема лампа за таван VOLTAGO 2 LED/30W/230V
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Eglo 55027 - LED Плафониера 1xE27/11W/230V 3000K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Rabalux 5575 - LED Осветление за окачен таван LOIS LED/18W/230V
В наличност
Eglo 93395 - LED Лампа за таван PALOMARO LED/12W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Eglo 39465 - LED регулируемо таванно осветление ESCONDIDA LED/43W/230V + DO
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 3316 - Димируемо LED таванно осветително тяло TESIA LED/60W/230V 60 см + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED Плафониера NINFEA 3xGX53/9W/230V златист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97664 - LED таванно осветително тяло PUYO-S LED/28W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LAYLA с дистанционно управление LED/66W/230V
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED Плафониера GERRIT LED/24W/230V 4000K бял
LED лампи, 230V
В наличност
Ecolite WML400-CCT/36W/CR - LED Плафониера MAKARON LED/36W/230V IP44 черен
В наличност
Briloner 3700-014-LED Плафониера RUNA LED/16W/230V 3000K Ø 28 см сребрист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 96032 - LED Лампа COMPETA 1 LED/18W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Philips - LED Димируем плафон PEBBLO LED/10W/230V 4000K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Kanlux 29235 - Лампа за вграждане GOVIK GU10/10W бял
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Briloner 3704-014-LED Димируем плафон RUNA LED/22W/230V silver + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Searchlight 73990-3GO - Таванно осветително тяло SUNDIAL 3xE27/40W/230V, златисто
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Екстериорна флуоресцентна лампа TOPLINE 2xG13/58W/230V 1575мм IP65
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Briloner 3703-014-LED Плафониера RUNA LED/24W/230V 3000K Ø 38 см сребрист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 97663 - LED Лампа за таван PUYO-S 1xLED/21W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Redo 01-3589 - LED Плафониера SOLERA LED/24W/230V 35 см CRI 93 3000/4000K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 99139 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/16,5W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Eglo 97426 - LED вградено осветително тяло за баня MARGO-LED LED/5W/230V IP65
LED лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
