Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
GLOBO 2834 - Солна лампа STONE 1xE14/15W/230V
30,17 €
История на цените
- 30.04.2026 г. - 30,63 € / 59,91 лв.
- 22.10.2025 г. - 30,63 € / 59,91 лв.
- 11.09.2024 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 34,21 € / 66,91 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 30.17 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Стил | Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Series | SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo, SALT, STONE Globo |
| Производител | Globo |
Препоръчва се

41,28 €
80,74 лв.
Immax NEO 07726L-LED RGB+CCT димируем лента 24W/230V 5м IP65 Wi-Fi Tuya+DO
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Govee - TV 46-60" SMART LED подсветка RGB + дистанционно управление
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
29,95 €
58,58 лв.
LED Гирлянда 10 метра 10 лампи ярка IP44 - Chill
Пластмаса
В наличност
49,96 €
97,71 лв.
Immax NEO 07775L- LED RGB+CCT Димируема лента 48W/230V 10 м IP65 Wi-Fi Tuya + д.у.
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
49,17 €
96,17 лв.
LED външен декоративен низ 20xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
95,41 €
186,61 лв.
Основен комплект - Philips Hue WACA 2м LED RGBW димируем лента/20W/230V
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
89,95 €
175,93 лв.
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi-LED Димируема лампа с щипка за отглеждане на растения VITABLOOM 3xLED/10W/230V
230V, стоящи
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
82,92 €
162,18 лв.
Aigostar - LED RGB регулируема соларна лента LED/10W/3,2V 10 м IP65 + DO
LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
33,88 €
66,26 лв.
LED външен декоративен гирлянд 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 черен
В наличност
232,19 €
454,12 лв.
Philips - LED RGBW димируема външна гирлянда Hue FESTAVIA 20xLED 14m IP65
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
44,63 €
87,29 лв.
LED Димируема лампа с щипка за отглеждане на растения LED/15W/5V
В електрически контакт, стоящи
В наличност
105,74 €
206,81 лв.
Philips - LED RGBW димируема лента Hue FLUX 3m LED/29W/230V 2200-6500K
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
94,95 €109 €
185,71 лв.213,19 лв.
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 70mm IP44 - Dept
В наличност
34,3 €
67,08 лв.
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
73,97 €
144,67 лв.
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
164,88 €
322,48 лв.
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
20,4 €
39,9 лв.




















