
LED Модул LED/6,5W/230V 6000K
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Плафонно LED осветително тяло за повърхностен монтаж. Идеално осветление за офиси, рецепции и др. Матовият дифузер осигурява равномерно и приятно разсейване на светлината. Цветната температура може да се настрои - 2700K / 4000K / 6000K. Мощността на осветителното тяло също може да се избере - 30W / 40W / 50W. Цветът на светлината и мощността се настройват от задната страна на осветителното тяло. Гаранция: 5 години.
| Основен материал на осветлението | Пластмаса |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Квадратен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W/50 W/30 W |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 6250 lm |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 435 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W/50 W/30 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 115 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 120 W |
| Series | FULLDAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление

Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Стъкло





LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Модерни

Модерни
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност

Хартия, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
С IP44
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност