
LED тръба T8 G13/18W/230V 4000K 120 см - Aigostar
LED, G13
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 7.40 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | G13 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13 |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm |
| Тип | Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar, TUBE Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED, G13
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27
В наличност
LED, MR16
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, рефлекторни крушки
В наличност
E27
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка