
Brilagi - LED Крушка G40 E12/0,8W/24V 3000K
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 3.26 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Рефлекторни крушки |
| Тип | Крушка за прожектор/LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност