
LED Крушка ECOLINE A60 E27/15W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 240 ° |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Series | ECOLINE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED
В наличност

E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка