
LED Крушка GU10/3W/230V 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Greenlux, който имаме на склад на цена 2.02 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| Общ светлинен поток | 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm, 315 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Series | BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux, BULB Polux, Žárovky Baterie centrum, LED BULB Greenlux |
| Производител | Greenlux |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
