
LED магнитен модул LED/12W/230V Ø 12,5 cm 2700/3000/4000/5000/6500K
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
МАГНИТНА ПЛАТКА LED PCB. Универсален LED модул за бърз монтаж. С помощта на превключвател може да се променя цветната температура в пет степени: 2700/3000/4000/5000/6500K. Замяна на слабо ефективни светлинни източници – класически и енергоспестяващи крушки. Лесен монтаж чрез прилепване към металната рамка на осветителното тяло с три магнитни крачета. Крачета с разстояние 95 мм, височина 15 мм. Вграден захранващ източник, предназначен за директно свързване към мрежово напрежение 230V. Пластмасов капак с оптика осигурява равномерно разпръскване на светлината под ъгъл 155°. В сравнение с класическа крушка спестява до 86% от електроенергията.
| Цветни | Да |
|---|---|
| Тип крушка | LED, Енергоспестяващи крушки |
| Тип | LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Общ светлинен поток | 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Температура на светлината | 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K |
| Ъгъл на лъча | 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 °, 155 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W |
| Series | MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux, MODULS Greenlux |
| Производител | Greenlux |

LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, G13
В наличност
E40
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Детски люлки
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка