
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 50mm IP44 - Dept
Модерни
В наличностНай-добра цена за последните 30 дни: 102,89 € / 201,24 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 78.10 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Подвижни | Да |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Дъб |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Бронз
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност

С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност