Отлично осветително тяло
История на цените
- 3.04.2026 г. - 33,69 € / 65,89 лв.
- 2.10.2024 г. - 33,69 € / 65,89 лв.
- 4.07.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 33.71 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo, TOWNSHEND Eglo |
| Производител | Eglo |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Дизайнерски повърхностно монтиран прожектор бял GU10 70 мм въртящ се и накланящ се - Vox
Модерни
В наличност
Спот в релсова система MICA 4xGU10/10W/230V черен
230V, повърхностни светлини
В наличност
Eglo 43921 - Спот KILBURN 1xE27/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Eglo 98819 - LED Спот за релсова система TP LED/9W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо точково осветително тяло MIA 1xGU10/6W/230V 84x80 mm черно
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED димируемо точково осветително тяло SELE GOLDEN 1xGU10/6W/230V черно/златно
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностМодерен прожектор бежов със злато за 1-фазна релсова система GU10 50mm - Iconic Kohua
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо точково осветително тяло MIA 1xGU10/6W/230V 84x80 мм антрацит
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Модерен прожектор извита черен 4-светлина - Jeany
Модерни
В наличност
Philips Massive 50314/17/E7 - Точково осветително тяло MERANTI 4xGU10/35W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Eglo 901204 - LED точково осветително тяло RIELVES 3xLED/4,2W/230V черно/кафяво
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97374 - LED Точково осветително тяло TRILLO 4xGU10/5W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 43828 - Спот MATLOCK 2xE27/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Гъвкава лампа JOKER 1xGU10/8W/230V бяла/златиста
230V, повърхностни светлини
В наличност
Globo 871602016X - LED Спот LOXY 2xE14/5W/230V
LED лампи, 230V
В наличностМодерна релсова система за осветление с 5 бели прожектора 1-фазов GU10 50mm - Iconic Ruby
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Eglo 92925 - LED Лампа за контакт MINI 4 1xGU10-LED/3W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Дизайнерски прожектор с правоъгълна AR111 2-светлина - Box
В наличност
Globo 54809-4 - Спот TEXAS 4xE14/40W/230V матов хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Eglo 92597 - LED спот BUZZ 3xGU10-LED/2,8W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Rabalux 73018 - Спот PERICO 2xGU10/5W/230V бял
В наличност
Globo 54809-2 - Спот TEXAS 2xE14/40W/230V матов хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Eglo 93822 - LED Спот SPARANO 3xLED/5W/230V
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Eglo 98135 - Прожектор, луна SAMBATELLO 2xE27/40W/230V
230V
В наличност
Eglo 902344 - Точково осветително тяло CAMALDOLI 2xGU10/10W/230V бежово
230V
В наличност
Eglo 98241 - LED Луничка за окачен таван на баня SALABATE LED/6W/230V IP44
В наличност
Гъвкава лампа JOKER 1xGU10/8W/230V бяла/мат хром
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Globo 54315M-1 - Спот аплик ZACHERY 1xE14/40W/230V златист
230V
В наличност
Малък аплик JULIE 1xE14/40W/230V сив
230V
В наличност
Globo 54356-2 - Прожектор, луна KRIS 2xE14/40W/230V
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Eglo 43819 - Спот SOUTHERY 3xE27/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски повърхностно монтиран прожектор бял GU10 70mm 2-светлина въртящ се и накланящ се - Vox
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
