
Paulmann 79794 - LED/13W Плафон CARPO 230V 2300/2500/3000K
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ideal Lux, който имаме на склад на цена 140.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm, 650 lm |
| Тип | Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux |
| Производител | Ideal lux |

LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
230V
В наличност

Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка