
49,17 €
96,17 лв.
LED техническо осветително тяло LED/50W/230V 4000K 150 cm IP65
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Illumaxx, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm, 9500 lm |
| Тип | Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W, 660 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Series | FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx, FLUORESCENT LAMP Illumaxx |
| Производител | Illumaxx |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност