
Димируемо техническо осветително тяло LED/24/30/35/40W/230V IP66 120 cm
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED прахозащитно осветително тяло. Възможност за регулиране на мощността. Яркостта на осветителното тяло се променя в зависимост от избраната мощност (4900-8400 lm). Настройка на мощността: 35/44/53/60 W. Изборът на мощност се извършва от долната страна на осветителното тяло. Подходящо за вашия гараж или работилница. Благодарение на степента на защита IP66 осигурява водоустойчивост и прахозащита. Степен на защита срещу механични удари: IK08.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W |
| Входяща мощност | 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W, 35 W/44 W/53 W |
| Защита срещу проникване | IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66 |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Общ светлинен поток | 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm, 4900 lm/8400 lm/6160 lm |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W, 580 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W, 192 W |
| Series | ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux |
| Производител | Panlux |

LED
В наличност
LED, неутрални
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност