
Димируемо техническо LED осветително тяло LED/35/44/53/60W/230V IP66 150 cm
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED прахозащитено осветително тяло. Възможност за регулиране на мощността. Яркостта на осветителното тяло се променя в зависимост от избраната мощност (3360-5600 lm). Настройки на мощността: 24/30/35/40 W. Изборът на мощност се прави от долната страна на осветителното тяло. Подходящо осветление за вашия гараж или работилница. Благодарение на степента на защита IP66 осигурява водоустойчивост и прахоустойчивост. Степен на защита срещу механични удари: IK08.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W |
| Входяща мощност | 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W, 40 W/35 W/30 W |
| Общ светлинен поток | 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm, 3360 lm/4200 lm/4900 lm |
| Защита срещу проникване | IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h, 100000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Series | ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux, ORAVA Panlux |
| Производител | Panlux |

LED
В наличност
LED, неутрални
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличностБезплатна доставка
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност