
58,9 €
115,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно осветително тяло с LED технология. Промяна на цветната температура чрез превключвател на осветителното тяло. Цветна температура: 3000/4000/6500K.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/6500 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 810 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | TAMARITE Rabalux |
| Производител | Rabalux |





Със сензор за движение
В наличност






Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност




Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност




Стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност