
Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Terrick – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.

Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра/кремава 80x200 cm Haringey Terrick – Ted Baker
80×200 cм, пътеки, модерни, синтетични
49,3 € / 96,42 лв.

Черна/кремава пътека за открито и закрито 80x200 cm Haringey Terrick – Ted Baker
80×200 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
49,3 € / 96,42 лв.

Кремава/в естествен цвят пътека за открито и закрито 80x200 cm Haringey Terrick – Ted Baker
80×200 cм, пътеки, модерни, естествен
49,3 € / 96,42 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Terrick – Ted Baker
160×230 cм, модерни, естествен, синтетични
102 € / 199,49 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 200x300 cm Haringey Terrick – Ted Baker
200×300 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
132,6 € / 259,34 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Terrick – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Terrick – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен, синтетични
59,5 € / 116,37 лв.

Килим за открито и закрито в цвят жълта охра/кремав 120x170 cm Haringey Terrick – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.
Кремава/в естествен цвят пътека за открито и закрито 80x200 cm Haringey Terrick – Ted Baker
Размери 80×200 cм
Избран вариант:Кремава/в естествен цвят пътека за открито и закрито 80x200 cm Haringey Terrick – Ted Baker
История на цените
- 28.04.2026 г. - 49,3 € / 96,42 лв.
- 6.03.2026 г. - 49,3 € / 96,42 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Пътеката Haringey Terrick от Ted Baker е практично допълнение както за интериора, така и за екстериора. Модерният ѝ дизайн с изразителен геометричен шевронен десен лесно ще освежи всяко пространство и ще се превърне в артистичен акцент. Тази пътека е плоско тъкана и произведена в Европа. Благодарение на висококачествената си изработка и синтетичните влакна, тя е изключително устойчива, издръжлива и същевременно много лесна за поддръжка. Здравата ѝ конструкция е устойчива на атмосферни влияния и отблъсква замърсяванията, което я прави идеален избор за употреба както на закрито, така и на открито. Освен това е подходяща и за подово отопление.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Видове килими | Пътеки |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Материал на килима | Естествени, Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Производство | Тъкани |
| Тип | Пътека за открито и закрито |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 2.4 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Двустранен/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/естествен |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Жълт килим 240x66 cm Muse - Asiatic Carpets
66×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим 160x230 cm Flashy – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сиво-синя пътека 80x300 cm Sensi Gepi – FD
80×300 cм, пътеки, модерни

Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Marbled – Flair Rugs
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Сиво-синя пътека 70x200 cm Sensi Tris – FD
70×200 cм, пътеки, модерни

Бежов килим 150x80 cm Shaggy - Mila Home
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Син килим 80x150 cm Baltimore – Think Rugs
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав/кафяво-сив килим 200x290 cm Baresa – Universal
200×290 cм, скандинавски, модерни

Килим за открито и закрито 80x150 cm Samara – Universal
Къс косъм

Килим в цвят мента 133x190 cm Lida Santi – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлосин и кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 120x160 cm Kitchen Tiles Blue Sage – Lorena Canals
120×160 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Оранжево-естествен килим 155x230 cm Riley Block Geo – Flair Rugs
155×230 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x160 cm Dana Ochre – Pappelina
70×160 cм, пътеки, скандинавски

Ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Abstract Flow – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, рустик

Сив вълнен килим 133x180 cm Cirrus - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим със смес от юта 60x90 cm Medine – douceur d'intérieur
60×90 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Розова пътека подходяща за пране 80x200 cm Strawberry Latte – Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома

Килим за открито и закрито в цвят жълта охра и крем 70x100 cm Sten Ochre – Pappelina
70×100 cм, ретро, кръгла

Светлосиня пътека 80x250 cm Sensi Zashi – FD
80×250 cм, пътеки, модерни

Външен килим 80x230 cm Villa – Flair Rugs
80×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Gleam – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Sensi Gepi – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома

Кремав ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Roya Imani – Elle Decoration
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
Безплатна доставка
Килим Argentum цветна градина кремав

Бежов ръчно изработен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Velvet – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим Platinum в златисто гранит кремаво

Бежов килим 80x150 cm Lux - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 200x280 cm Avanti – FD
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлосин и бежов двустранен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Kamal Dune – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Килим подходящ за пране в цвят жълта охра и сиво-розово 60x100 cm Creamy Strawberry Swirl – Mila Home
60×100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност










