

Размери 70×120 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлокафяв килим за баня 70x120 cm Arturo – Foutastic
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Парче-дрехи |
| Структура на материала | Мека/гъвкава |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 700 g/m² |
| Форма | Овален |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Серия | Arturo |
| Модел | Орнаменти/геометричен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Antibakteriální/против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/не е подходящ за сушилня/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Светлокафяв |
| Material | Текстил |
| Производител | Foutastic |

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

50×80 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
⌀ 100 cм, килими за баня

Килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

45×75 cм, парче-дрехи
В наличност
52×83 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×120 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня
В наличност
Комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност