




Най-добра цена за последните 30 дни: 23,47 € / 45,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подробни размери: 60 x 100 cm, 40 x 60 cm.
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 325 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.9 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Серия | Optic |
| Модел | Геометричен/орнаменти |
| Качество | Special Week Selection/Обикновено |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Пране на 30 градуса/ръчно пране |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Син/сив |
| Material | Текстил |
| Производител | Mila Home |
Отзиви на потребителите
Много хубаво :-)

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
70×120 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
52×83 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм

60×100 cм, килими за баня, комплекти

45×45 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност