



Размери 45×75 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бял/зелен килим за баня 45x75 cm Panazio – douceur d'intérieur
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 75 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Парче-дрехи |
| Структура на материала | Мека/гъвкава |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 220 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.236 kg |
| Дължина | 75 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Panazio |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Подходящ за пране |
| Грижа | Не гладете/пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Зелен/бял |
| Material | Текстил |
| Производител | Douceur d'intérieur |

60×100 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм
В наличност
80×140 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти

50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти

Килими за баня, комплекти
За изпращане след 2 дни
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
⌀ 100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
Килими за баня
За изпращане след 2 дни
60×100 cм, килими за баня, комплекти

40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Памук
За изпращане след 2 дни
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи

Комплекти
В наличност
50×120 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Маса
В наличност

Дърво, метален лист
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност
Метал
В наличност
Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

Памук, комплекти, животни

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
156×44×109 cм
В наличност
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност