










Размери 43×55 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Холивудското огледало на Mauro Ferretti е чудесен аксесоар за ежедневен грим и грижа. То е снабдено с крушки по периметъра, които осветяват равномерно лицето и спомагат за създаването на подходяща атмосфера. То предлага три различни цвята на светлината и възможност за регулиране на температурата на светлината, така че можете да адаптирате осветлението към точните си нужди. Огледалото включва и малко кръгло огледало с диаметър 9 см. Управлението се осъществява чрез сензорен превключвател, а огледалото се захранва от контакт с кабел с дължина около 50 cm.
| Ширина: | 55 cм |
|---|---|
| Височина: | 43 cм |
| Форма на огледало | Кръгли |
|---|---|
| С осветление | Да |
| Рамка на огледало | Без рамка |
| С рафт | Да |
| Държава на произход | CN |
| Допълнителен материал | Стъкло |
| Характеристики за огледало | Със светлина/с рафт |
| Плътност | 14 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Мощност | 65 W |
| Тегло | 4.3 kg |
| Дизайн | Glamour/модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Рамка | Без рамка |
| Цвят | Бял |
| Производител | Mauro Ferretti |

⌀ 20 cм, с осветление, модерни
В наличност
⌀ 50 cм, без рамка, кръгли
В наличност
35 cм, ⌀ 20 cм, с осветление, кръгли
В наличност
55×50 cм, скандинавски, стенни огледала
В наличност
Стенни огледала

70×44 cм, модерни, стенни огледала
В наличност
Стенни огледала

133×38 cм
В наличност

120×23 cм, с рамка, с рафт
В наличност
С рамка, правоъгълни, стенни огледала

61×61 cм, без рамка, стенни огледала
В наличност
С рамка, ориенталски


151×31 cм, свободностоящи
В наличност
180×90 cм, скандинавски, стенни огледала
В наличност
С рамка, правоъгълни, стенни огледала
В наличност
125×35 cм
В наличност
55×87 cм, модерни

70×50 cм, скандинавски, стенни огледала
В наличност
⌀ 70 cм
Безплатна доставка
63×134 cм, модерни, правоъгълни

77×57 cм, без рамка, стенни огледала
В наличност
⌀ 60 cм, модерни, кръгли
В наличност

150×40 cм, стенни огледала
В наличност
70×90 cм
Безплатна доставка
С рамка, ориенталски

160×57 cм, скандинавски
В наличност
100×40 cм, правоъгълни, стенни огледала

147×30 cм, правоъгълни, скандинавски

160×60 cм, правоъгълни, стенни огледала

Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
240×260 cм
В наличност