
Кафяви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
22,59 € / 44,18 лв.

Сиви/кафяво-сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти
-15 %22,59 € / 44,18 лв.
26,58 € / 51,99 лв.

Кафяво-сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти
26,26 € / 51,36 лв.

Сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти
22,59 € / 44,18 лв.
Кафяво-сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
Размери 60×100 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 26,26 € / 51,36 лв.
- 6.03.2026 г. - 26,26 € / 51,36 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафяво-сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
Спецификации
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Структура на материала | Гъвкава/мека |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Форма | Овален |
| Тегло | 0.85 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Вид покритие | Гланциран/дигитален печат |
| Модел | Орнаменти/ориенталски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 850 g/m² |
| Характеристики | Antibakteriální/против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кафяво-сив |
| Material | Текстил |
| Производител | Foutastic |
Подобни продукти

Кафяви изтривалки за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm - Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бежови изтривалки за баня в комплект от 2 бр. - Foutastic
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кафяви килими за баня в комплект 2 бр. 50x80 cm Kareli – Foutastic
50×80 cм, килими за баня, комплекти

Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Кафяви-бежови килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти

Сиви килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm Cracks – Mila Home
60×100 cм
В наличност
Бял текстилен килим за баня 45x75 cm Joya – douceur d'intérieur
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Розова постелка за баня 80x50 cm Cuddly - Catherine Lansfield
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Сиви изтривалки за баня в комплект от 2 броя 60x100 cm - Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Теракотени килими за баня в комплект от 2 бр. WC 50x80 cm Armoni – Catherine Lansfield
50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
Сива синтетична кожа 60x90 cm Sherpa – Casa Selección
60×90 cм
В наличност
Светлосив килим за баня WC 45x45 cm Amber – douceur d'intérieur
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
Розови килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
Килими за баня, комплекти

Зелени-сиви килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Кафяво-бежов килим за баня от органичен памук 60x90 cm Tibet – Wenko
Килими за баня, памук, парче-дрехи
В наличност
Зелен килим за баня 45x45 cm Vitamine – douceur d'intérieur
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cм, килими за баня, комплекти

Кафяви изтривалки за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm - Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Синьо-сиви изтривалки за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm - Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Сиви кадифени килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

Кафяви кадифени килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Сиви-кафяви кадифени килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кафяви кадифени килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кафяв килим за баня ø 80 cm Tuft – Foutastic
⌀ 80 cм, килими за баня, парче-дрехи

Килим за баня 50x80 cm Sunset – Rex London
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Светлокафяв килим за баня 50x120 cm Angelica – douceur d'intérieur
50×120 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Коняк кафява постелка за баня 50x45 cm Riva - Tiseco Home Studio
45×50 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Сив килим за баня 45x75 cm Penelope – douceur d'intérieur
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Розови кадифени килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Комплект от 2 сиви постелки за баня Bati - AmeliaHome
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Сиви килими за баня в комплект от 3 бр. 50x90 cm – Mila Home
50×90 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Кафяви кадифени килими за баня в комплект от 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност



