



Размери 60×100 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиНай-добра цена за последните 30 дни: 30,85 € / 60,34 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Размери на по-малката подложка: 50 x 60 cm
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 700 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Серия | Simple Leaf |
| Модел | На цветя |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Текстил |
| Производител | Mila Home |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
подхожда
както на продуктовите снимки, отдолу са противохлъзгащи, добре се държат на плочките
Качествено, приятно, размерът е абсолютно отличен.
Килимчетата са хубави и добре изработени от качествен материал, затова се надявам, че ще издържат дълго. По-малкото, това пред мивката, можеше да бъде малко по-малко.
Много добре

45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня
В наличност
70×120 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, парче-дрехи

45×75 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
50×90 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност