Brilagi -LED Огледало за баня SUELLO LED/28W/230V 60x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
Към магазина Lampite.bg
НаличностВ наличност
Безплатна доставка
Описание на продукта
Огледало за баня с черна рамка и задна LED подсветка. Възможност за димиране и смяна на цветната температура от топла, през неутрална до студена бяла чрез сензорен бутон. Цветна температура: 3000K, 4000K или 6500K (топла, неутрална и студена бяла). Антикорозионно покритие. 4 mm огледало без медно покритие.
Спецификации
С рамкаДа
Метод на свързванеДиректна връзка
Цвят на светлинатаТопло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло
ЦокълВграден LED модул
Входяща мощност28 W
Среден живот на ресурса20000 h
Температура на светлината4000 K/6500 K/3000 K
Брой крушки1
Клас на защита срещу токов удар2
Защита срещу проникванеIP44
Общ светлинен поток2464 lm
ТипОгледало с осветление
Напрежение230 V
ФормаПравоъгълен
Ъгъл на лъча120 °
Индекс на цветопредаване (cri)90 Ra
МястоБаня
SeriesMIRROR Brilagi
ПроизводителBrilagi
Подобни продукти
Огледало без подсветка LM Whisper Shade 1000×1000мм
330,4 лв.