
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто и елегантно осветително тяло, което може да се монтира над огледало. Благодарение на високия клас защита IP44 е подходящо за използване в банята. Излъчва дневна бяла светлина: 4000K. Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за електроенергия - енергийно ефективно осветление с дълъг експлоатационен живот. Предназначено за монтаж на стена.
| С осветление | Да |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 850 lm |
| Тип | Осветление за огледало |
| Функция | LED технолигия |
| Series | HOLLYWOOD MIRROR LIGHT Brilagi |
| Производител | Brilagi |

⌀ 60 cм
В наличност

50×180 cм, с осветление, кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка


⌀ 42 cм
В наличност

С осветление, кръгли
В наличност




50×75 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С рамка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
50×180 cм, с осветление, с рамка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Кръгли

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
50×180 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка

50×180 cм, с осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кръгли


С осветление, квадратни
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност