Фиксирана монтажна скоба
Светлината може да се регулира добре по хоризонтала.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Идеално за осветление на огледалото в банята. Може лесно да се монтира на стена, на шкафче или да се постави на огледалото с клипса. Цвят на светлината: дневна бяла (4000K). Изработено от алуминиева сплав.
| Стил | Други |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 870 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 60 ° |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Series | ASTEN Kanlux |
| Производител | Aigostar B.V. |
Отзиви на потребителите
Фиксирана монтажна скоба
Светлината може да се регулира добре по хоризонтала.
Топ

С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка

С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка

С осветление, квадратни
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
С рамка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 60 cм
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка

С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
50×180 cм, с осветление, кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
60×85 cм
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
45×60 cм, с рамка, правоъгълни
В наличност
С осветление, кръгли
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност