
Philips - димируемо таванно осветително тяло Hue AURELLE LED/19W/230V 30x30 cm черно
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектна атмосфера с помощта на димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергийно ефективно осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеални светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейност или настроение. LED плафон от серията AURELLE. Напълно съвместимо с Apple HomeKit, Amazon Alexa и Google Home. Осветлението в една стая можете лесно да управлявате чрез Bluetooth (управлявайте до 10 осветителни тела с помощта на интелигентното приложение), или използвайте мостовото устройство Hue Bridge). С устройството Hue Bridge можете да управлявате продуктите отвсякъде и да увеличите броя на свързаните осветителни тела до 50. Може да се управлява и с дистанционно, което не е включено в комплекта. Настройте правилната атмосфера с топла до студена бяла светлина — плавно регулиране на яркостта. Повече информация за системата HUE ще намерите в нашия статията.
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm, 1940 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Series | AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips |
| Производител | Philips |

Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка



Топло бяла светлина
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност


Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност




Студено бялa светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност





Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличност


Дърво
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

