
Philips - LED RGB Димируем панел Hue SURIMU LED/60W/230V 2000-6500K
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектната атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеални светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейност или настроение. LED плафон от серията AURELLE. Напълно съвместимо с Apple HomeKit, Amazon Alexa и Google Home. Осветлението в една стая можете лесно да управлявате чрез Bluetooth (управлявайте по този начин до 10 осветителни тела чрез умното приложение), или използвайте устройството Hue Bridge). С помощта на устройството Hue Bridge можете да управлявате продуктите отвсякъде и да увеличите максималния брой свързани осветителни тела до 50. Може да се управлява и с дистанционно управление, което не е включено в комплекта. Настройте перфектната атмосфера с топла до студена бяла светлина - плавно регулиране на яркостта. Повече информация за системата HUE ще намерите в нашата статия.
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm, 2450 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Series | AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips, AURELLE Philips |
| Производител | Philips |

Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка

Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Дърво
В наличностБезплатна доставка




Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка





Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Метал
В наличност


Топло бяла светлина
В наличност

Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка





Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност