
Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
200×290 cм, килими за дома, среден косъм, тъкани
236,3 € / 462,16 лв.

Кремав ръчно изработен килим от букле 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм, тъкани
192 € / 375,52 лв.

Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм, тъкани
190 € / 371,61 лв.

Кремав ръчно изработен килим от букле 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
200×290 cм, килими за дома, среден косъм, тъкани
259 € / 506,56 лв.

Зелена ръчно изработена пътека от букле 80x200 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
80×200 cм, пътеки, килими за дома, среден косъм
88 € / 172,11 лв.

Жълт ръчно изработен килим от букле 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
200×290 cм, килими за дома, среден косъм, тъкани
252 € / 492,87 лв.
Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
Размери 200×290 cм
Избран вариант:Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
История на цените
- 16.05.2026 г. - 236,3 € / 462,16 лв.
- 15.05.2026 г. - 236,3 € / 462,16 лв.
- 10.03.2026 г. - 240 € / 469,4 лв.
- 5.03.2026 г. - 224,4 € / 438,89 лв.
- 25.02.2026 г. - 264 € / 516,34 лв.
- 14.02.2026 г. - 224,4 € / 438,89 лв.
- 5.02.2026 г. - 264 € / 516,34 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Notting Hill Portobello на Ted Baker е ръчно тъкан и впечатлява с плътната си текстура и приятното усещане. Външният му вид напомня на вълна, въпреки че е изработен от 100% полиестер. Благодарение на висококачествения материал килимът е много издръжлив и лесен за поддръжка. За да го почистите, е достатъчно внимателно прахосмукиране с гладка дюза, без да използвате приставка за четка.
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Материал | Вълна, Полиестер |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 2400 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 14.1 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно подвързан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Notting Hill |
| Модел | Едноцветен/структуриран |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Ръчно изработен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/само професионално почистване/почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Слонова кост |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Двустранен ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Charlotte – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим за открито , 200 x 290 cm Tilos - NORTHRUGS
200×290 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Кремаво-бял килим, ø 160 cm Norwalk Fergus - Mint Rugs
⌀ 160 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим подходящ за пране 160x230 cm Azera Crosshatch – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим , ø 120 cm Menorca - House Nordic
⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Светлобежов килим Aqua Liso, 57 x 110 cm - Universal
57×110 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 200 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен

Бежов вълнен килим , 160 x 230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Розов кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 140x200 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Zen Garden – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим atmosphera Volna, 60x90cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Сив ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Linea - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кръгъл килим за открито и закрито в цвят слонова кост и сиво ø 160 cm Duet Kona – NORTHRUGS
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Larson – Asiatic Carpets
200×300 cм, скандинавски, килими за дома

Ръчно изработена вълнена пътека в светло естествен цвят 80x200 cm Calmio – Hanse Home
Пътеки, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлосив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 170x240 cm Bloom Natural – Lorena Canals
170×240 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Volna, 120x170cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Килим atmosphera Volna, 160x230 cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Килим atmosphera Joanne, 120x170 cm, Полиестер - Слонова кост
Модерни, от полиестер
В наличност
Кремав вълнен килим 200x300 cm Colette - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Remy – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Шкаф за работилница XL Garage Low – Keter
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност









