Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Prezent 17450 - LED таванно осветително тяло AORA LED/18W/230V 4000K IP40 Ø 22 cm бяло
15,29 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 15,29 € / 29,9 лв.
- 30.01.2026 г. - 15,29 € / 29,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Prezent, който имаме на склад на цена 15.29 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40, IP40 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Series | AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent, AORA Prezent |
| Производител | Prezent |
Препоръчва се

84,95 €
166,15 лв.
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - Умен димируем таванен LED/36W/230V 53x53 cm Wi-Fi Tuya + ДУ
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - LED осветително тяло POOL SMART с възможност за димиране, LED 60 W / 230 V, диаметър 50 см, Wi‑Fi (Tuya), бежово, с дистанционно управление
В наличност
152,48 €
298,22 лв.
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/96W/230V IP44 черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
82,27 €90,96 €
160,91 лв.177,9 лв.
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
107,02 €
209,31 лв.
Brilagi - Димируемо таванно LED осветително тяло FLARE LED/43W/230V 3000/4000/6000K + с дистанционно управление
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
202,07 €
395,21 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло MODERN LED/67W/230V 46x55 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
115,29 €
225,49 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка47,95 €
93,78 лв.
Модерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
156,61 €
306,3 лв.
Brilagi - LED таванно осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000/4000/6000K Ø 80 см
В наличностБезплатна доставка
61,57 €
120,42 лв.
Globo 41764-18 - LED Плафониера BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
164,88 €
322,48 лв.








