






Размери 51×113×40 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 203,83 € / 398,66 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Маса за телевизор от декор от бор в естествен цвят 113x51,5x40 cm Nikko – House Nordic
| Ширина: | 113 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 51 cм |
| Дизайн | Рустик, Скандинавски |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 19 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 18.45 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Nikko |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Регулируема височина на рафтовете/с плъзгащи се врати/с крачета/с рафтове |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | House Nordic |

48×200×50 cм, рустик, мат

65×180×45 cм, мат, от орех

50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
50×160×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
42×108×45 cм, модерни, мат

55×180×35 cм, мат, от дъб
В наличност
52×140×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
57×180×46 cм, модерни, мат

Гланц, от дъб, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
55×140×42 cм, модерни, мат

50×90×45 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
64×150×45 cм, модерни, мат

45×180×40 cм, мат, от дъб
В наличност
50×180×29 cм, модерни, мат
В наличност
46×130×40 cм, модерни, мат
В наличност
55×200×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
56×180×40 cм, мат

50×150×40 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Мат
Безплатна доставка
55×140×35 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
50×189×44 cм, мат, от дъб

55×145×40 cм, мат, дърво
В наличност
41×161×45 cм, модерни, мат

53×152×46 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
53×158×40 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
48×115×40 cм, мат

74×220×45 cм, мат

53×200×46 cм, мат, от бор

52×180×40 cм, модерни, мат

42×182×45 cм, на крака, мат
В наличност
45×140×40 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност