
Зелена/естествена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
45×180×40 cм, гланц, от дъб
412,44 € / 806,66 лв.

Бяла/естествена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
45×180×40 cм, гланц, модерни, от дъб
442 € / 864,48 лв.

Червена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
45×180×40 cм, мат, от дъб
412,44 € / 806,66 лв.

Черна/естествена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
45×180×40 cм, гланц, от дъб
431,99 € / 844,9 лв.
Червена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
Размери 45×180×40 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 412,44 € / 806,66 лв.
- 5.03.2026 г. - 412,44 € / 806,66 лв.
- 5.03.2026 г. - 412,25 € / 806,29 лв.
- 24.02.2026 г. - 485,22 € / 949,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 412,44 € / 806,66 лв.
- 16.02.2026 г. - 485,22 € / 949,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 412,44 € / 806,66 лв.
- 27.01.2026 г. - 485,22 € / 949,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 412,44 € / 806,66 лв.
- 20.01.2026 г. - 485,22 € / 949,01 лв.
- 19.01.2026 г. - 422,14 € / 825,63 лв.
- 10.01.2026 г. - 436 € / 852,74 лв.
- 5.12.2025 г. - 412,43 € / 806,64 лв.
- 28.11.2025 г. - 388,17 € / 759,19 лв.
- 21.11.2025 г. - 411,59 € / 805 лв.
- 11.11.2025 г. - 412,1 € / 806 лв.
- 7.11.2025 г. - 436,64 € / 853,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 456,07 € / 892 лв.
- 6.12.2024 г. - 412,61 € / 807 лв.
- 3.12.2024 г. - 485,22 € / 949,01 лв.
- 10.11.2024 г. - 457,4 € / 894,6 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Червена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
Размери
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 45 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Цвят | Червен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 40 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Arista |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Фурнир/лак |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Характеристики | С чекмеджета/с врати/с крачета/с отвор за кабели |
| Цвят на краката | Червен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Лак/фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Teulat |
Подобни продукти

Телевизионен скрин с дъбова облицовка Mistral 222 - Hammel Furniture
42×108×45 cм, модерни, мат

Масичка за телевизор от дъбова дървесина в естествен цвят 180x57 cm Kula - The Beds
57×180×46 cм, модерни, мат

Бордо метална маса за телевизор 160x50x35 cm Fayna – Marckeric
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
Кремава маса за телевизор 160x50 cm Diora – Marckeric
50×160×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Маса за телевизор от дъбов декор в естествен цвят 180x55x35 cm Amira – Marckeric
55×180×35 cм, мат, от дъб
В наличност
Маса за телевизор от декор от бор в естествен цвят 113x51,5x40 cm Nikko – House Nordic
51×113×40 cм, рустик, мат

Маса за телевизор от масивен дъб в естествен цвят 200x48 cm Twig – The Beds
48×200×50 cм, рустик, мат

Маса за телевизор от дъбов декор в естествен цвят 140x45x40 cm Seaford – Actona
Гланц, от дъб, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Теракотена маса за телевизор 160x48x42 cm Taro – noo.ma
Мат
Безплатна доставка
Масичка за телевизор в светлосива тухла 180x56 cm Nube - Teulat
56×180×40 cм, мат

Кафява маса за телевизор от масивен орех 180x65x45 cm Fawn – Gazzda
65×180×45 cм, мат, от орех

Масичка за телевизор с дъбов декор в естествен цвят 200x55 cm Titan - Marckeric
55×200×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Черна/естествена маса за телевизор от масивен дъб 150x64 cm Fina – Gazzda
64×150×45 cм, модерни, мат

Масичка за телевизор с дъбов декор в естествено бяло 130x46 cm Angle - TemaHome
46×130×40 cм, модерни, мат
В наличност
Маса за телевизор в тухлен цвят 220x74x45 cm Platt – Teulat
74×220×45 cм, мат

Синя/сива маса за телевизор 180x56 cm Corvo – Teulat
56×180×40 cм, модерни, мат
В наличност
Маса за телевизор от декор от дъб в естествен цвят 120x43 cm Pensacola – Unique Furniture
43×120×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Кремава метална маса за телевизор 160x50x35 cm Fayna – Marckeric
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
Черна/естествена маса за телевизор от декор от дъб 140x52 cm Sierra – Teulat
52×140×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Черна маса за телевизор от дъб 160x48 cm Hinoa - Marckeric
48×160×38 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Теракотена маса за телевизор 160x60x42 cm Met – noo.ma
На крака, модерни, мат
Безплатна доставка
Маса за телевизор в цвят каки 161x42x45 cm Mistral – Hammel Furniture
41×161×45 cм, модерни, мат

Маса за телевизор от декор от дъб в естествен цвят 189x50x44 cm Shift – Woodman
50×189×44 cм, мат, от дъб

ТВ масичка от черен/естествен дъб 175x60 cm Porto - Woodman
60×175×40 cм, модерни, мат

ТВ масичка от бял/естествен бор 158x53 cm Misti - Marckeric
53×158×40 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
ТВ масичка от дъб Camden Herringbone Mora - Woodman
50×150×40 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Бяла маса за телевизор Mistral 232 - Hammel Furniture
42×162×45 cм, модерни, мат

Маса за телевизор с орехов декор в тъмно естествен цвят 180x50x29,5 cm Serenity – Kalune Design
50×180×29 cм, модерни, мат

Масичка за телевизор от дъб 182x42 cm Golo - The Beds
42×182×45 cм, на крака, мат
В наличност
Маса за телевизор в тухлен цвят 175x74x45 cm Platt – Teulat
74×175×45 cм, мат
В наличност
Кафява маса за телевизор от масивно манго 145x55x40 cm Trisha – MOME
55×145×40 cм, мат, дърво
В наличност
Маса за телевизор в естествен цвят 140x55 cm Cailin – Marckeric
55×140×42 cм, модерни, мат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност









