
Osram -LED Стенно осветително тяло за баня ORBIS FLAME 2xLED/5,5W/230V IP44 бяло
История на цените
- 3.04.2026 г. - 51,61 € / 100,94 лв.
- 20.01.2026 г. - 51,61 € / 100,94 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 51.61 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 ° |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K, 4000 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm, 870 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance, ORBIS FLAME Ledvance, ORBIS Ledvance |
| Производител | Osram |
Подобни продукти


Комплект 3x вградени LED осветителни тела за баня LED/6W/230V 3000K IP44 бели
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Плафон за баня CLEO 1xE27/24W/230V Ø 20 см сив IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Paulmann 92951 - LED/5W IP23 Лампа за вграждане в баня AREO 230V
В наличност
RED-Design Rendl-R13554-LED Лампа за огледало в баня MAREA LED/18W/230V IP44
В наличностБезплатна доставка
LED баня таванно осветително тяло LED/24W/230V IP44 3000K пр. 29 см бяло
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Immax NEO 07109K - LED Димируема лампа за вграждане в баня PRACTICO LED/24W/230V
В наличност
LED Плафон за баня LED/18W/230V 6500K IP44 Ø 25 см бял
С IP44
В наличност
Globo 41509-12 - LED Лампа за таван на баня BURGOS LED/12W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Модерна стенна лампа за баня бяла IP44 2-светлина - Bath
С IP44
В наличност
Плафон за баня CLEO 4xE27/24W/230V Ø 50 см сив IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
LED баня плафон сензор LED/18W/230V IP44 3000K пр.29 см + ДУ
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Briloner 3360-016 - LED Плафон за баня STARRY SKY LED/12W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED За баня Осветление за огледало SPLASH LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Redo 01-1673 - LED осветление за огледало за баня NEPTUNE LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Brilo - К-кт 3x Лампа за вграждане в баня 1xGU10/9W/230V IP23 бял
В наличност
Redo 01-1677 -LED Огледално осветление за баня NEPTUNE LED/18W/230V 89,5 cm IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Ledvance - LED Плафон за баня CEILING ROUND LED/18W/230V 3000K IP44
С IP44
В наличност
Nordlux - LED Лампа за огледало в баня HELVA LED/9W/230V IP44
С IP44
В наличност
Redo 01-1453 - LED Плафон за баня NAJI LED/12W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
LED таванно осветително тяло за баня OPAL, LED/12W/230V, Ø 24,5 cm, IP44, бяло
С IP44
В наличност
Nordlux - LED регулируемо стенен баня HESTER LED/9,5W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Azzardo AZ5355 - LED Лампа за баня със сензор PANKA LED/18W/230V IP40 бял
В наличност
Модерна таванна лампа за баня бяла 3-светлина IP44 - Bath
С IP44
В наличностБезплатна доставка
LED За баня Лампа за таван GALAXY LED/12W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED2 - LED огледално осветление TONDA LED/24W/230V IP44 за баня
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED осветление за мебели с сензор 4W/5V 4000K
В наличност
Rabalux 77181 - LED таванно осветително тяло за баня LOWAR 18W/230V 3000/4000/6000K IP44
С IP44
В наличност
Eglo 96058 - LED осветително тяло за баня FUEVA 1 LED/22W/230V IP44
С IP44
В наличност
Ledvance - LED баня таванно осветление DISC LED/18W/230V 3000/4000K IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Лампа за вграждане в баня VEGA LED/6W/230V 2800K Ø 11,8 см IP44
С IP44
В наличност
LED баня таванно осветление 24W, 230V, IP44, 6500K, Ø29 см, бяло
Таванно осветление, с IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
