
LED2 - LED огледално осветление TONDA LED/24W/230V IP44 за баня
История на цените
- 5.04.2026 г. - 176,97 € / 346,12 лв.
- 7.03.2024 г. - 176,97 € / 346,12 лв.
- 5.03.2024 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED осветление за огледало TONDA. Подходящо за баня - IP44. При монтаж може да се настрои цветната температура - 3000K/4000K.Монтажът се извършва на стена или върху плочки.
Спецификации
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K, 3000 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm, 1920 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Series | TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2, TONDA LED2, QUADRA LED2 |
| Производител | LED2 |
Подобни продукти


LED2 - LED Аплик за баня QUADRA LED/12W/230V IP44 3000K/4000K
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
LED2 - LED Аплик за баня TONDA LED/18W/230V IP44 3000K/4000K
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
LED2 - LED Аплик за баня QUADRA LED/18W/230V IP44 3000K/4000K
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Prezent 70220 -LED Аплик за баня TETRIM MINI LED/20W/230V 90,5 см
Стенно осветление
В наличност
LED2 - LED огледално осветление QUADRA LED/24W/230V IP44 за баня
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97719 - LED За баня За огледало лампа SIDERNO LED/16W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 3438 - LED плафон за баня LUCAS LED/18W/230V
Таванно осветление
В наличност
LED Плафон за баня SAMSUNG CHIP LED/15W/230V Ø 20см 3000K IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Immax NEO 07109K - LED Димируема лампа за вграждане в баня PRACTICO LED/24W/230V
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 20W 100CM APP376-1W WHITE
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips 34058/11/16 - LED Стенна За баня лампа MYBATHROOM FIT 2xLED/2,5W IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Rabalux 3437 - LED плафон за баня LUCAS LED/12W/230V
В наличност
Ledvance - LED Плафон за баня CEILING ROUND LED/18W/230V 3000K IP44
С IP44
В наличност
RED-Design Rendl-R12401-LED огледално осветление LEVIA LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 77134-LED Таванно осветително тяло LOWAR за баня LED/12W/230V IP44 3000/4000/6000K
С IP44
В наличност
LED таванно осветително тяло за баня LED/20W/230V 3000/4000/6500K Ø 30 см IP44 бяло
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Rabalux 3439 - LED плафон за баня LUCAS LED/24W/230V
Таванно осветление
В наличност
Rabalux 77181 - LED таванно осветително тяло за баня LOWAR 18W/230V 3000/4000/6000K IP44
С IP44
В наличност
Eglo 99339 - LED Лампа за огледало за баня TRAGACETE LED/15W/230V IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97718 - LED За баня За огледало лампа SIDERNO LED/8,3W/230V IP44
С IP44
В наличност
Redo 01-1423 - LED Осветление за стена за баня LEDO LED/8W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Kanlux 8813 - Лампа за баня PERAZ 1xE27/15W/230V ⌀ 25см IP44
В наличност
Модерна стенна лампа за баня бяла IP44 2-светлина - Bath
С IP44
В наличност
Globo 41509-12 - LED Лампа за таван на баня BURGOS LED/12W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Плафон за баня CLEO 1xE27/24W/230V Ø 20 см сив IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Philips - Спот за баня IDRIS 2xGU10/5W/230V IP44 бял
С IP44
В наличност
FARO 42919 - LED За баня Осветление за окачен таван EBBA LED/4W/230V IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Paulmann 92950 - LED/7,5W IP23 Вградено таванно осветително тяло за баня AREO 230V
Осветление на тавана
В наличност
Paulmann 92951 - LED/5W IP23 Лампа за вграждане в баня AREO 230V
В наличност
Комплект 3x вградени LED осветителни тела за баня LED/6W/230V 3000K IP44 бели
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Azzardo AZ5355 - LED Лампа за баня със сензор PANKA LED/18W/230V IP40 бял
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
