
Модерен стенен аплик черен с LED с USB и превключвател - Ted
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 6.20 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Полукръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | ICEBERG Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност

Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност