
Бял кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома, кръгла
24,34 € / 47,6 лв.

Бял кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома, кръгла
39,55 € / 77,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
24,34 € / 47,6 лв.

Кафяв кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома, кръгла
24,34 € / 47,6 лв.

Кафяв кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
39,55 € / 77,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
39,55 € / 77,35 лв.
Кафяв кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 160 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 39,55 € / 77,35 лв.
- 19.04.2026 г. - 39,55 € / 77,35 лв.
- 19.03.2026 г. - 40 € / 78,23 лв.
- 20.02.2026 г. - 39,55 € / 77,35 лв.
- 30.01.2026 г. - 38,4 € / 75,1 лв.
- 27.01.2026 г. - 38,5 € / 75,3 лв.
- 17.01.2026 г. - 38,6 € / 75,5 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафяв кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 160 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 11 mm |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 3.072 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Joy |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление/против подхлъзване |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/не гладете/не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина/почиствайте редовно с прахосмукачка/не изтисквайте/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Кафяв вълнен килим 110x140 cm Denton – Bloomingville
110×140 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Розов килим Fox Liso, Ø 120 cm - Universal
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кафяв/бежов вълнен килим 160x230 cm Glow – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кръгъл килим от жълта вълна ø 160 cm Gigi - Flair Rugs
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежова ръчно изработена вълнена пътека 80x230 cm Mia Scallop Frame – Flair Rugs
80×230 cм, пътеки, килими за дома

Жълт и бежов вълнен килим , 150 x 240 cm Collage - Flair Rugs
150×240 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в цвят каки ø 160 cm Mesmerise Sage – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Червена пътека за открито и закрито 70x200 cm Urvi Fire – Pappelina
70×200 cм, пътеки, скандинавски

Ръчно изработен вълнен килим 80x140 cm Chroma Cinnamon – Lorena Canals
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Червена и кремава пътека за открито и закрито 70x280 cm Otto Berry – Pappelina
70×280 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Ръчно изработена вълнена пътека 80x230 cm Chroma Spiced Coral – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Кафява кожа 210x200 cm - Narma
Килими за дома, нетипични, естествен
Безплатна доставка
Розов вълнен килим , 120 x 170 cm Gigi - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Пътека за открито и закрито в тухлен цвят 70x270 cm Hill Brick Rust – Pappelina
70×270 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
Светлочервен килим за открито и закрито 70x120 cm Vera Pop Blush – Pappelina
70×120 cм, скандинавски, синтетични

Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x150 cm Vera Ochre – Pappelina
70×150 cм, пътеки, модерни

Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
Жълто-розов килим подходящ за пране 80x150 cm Raspberry Creamsicle – Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кафяв килим 200x280 cm Fancy – Hanse Home
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Multi, 160 x 230 cm Monic - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Жълто-розов килим подходящ за пране 80x150 cm Creamy Raspberry Swirl – Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Ръчно изработен памучен кръгъл килим подходящ за пране в цвят горчица ø 100 cm Solar Multishape – Lorena Canals
⌀ 100 cм, ориенталски, килими за дома

Килим подходящ за пране в теракотен цвят 200x280 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
200×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Вълнен килим в тухлен цвят 200x290 cm Puddle Ombre Wool – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 120 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 120 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Вълнена пътека 60x230 cm Reverie – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим за открито и закрито в цвят горчица и кремаво 70x120 cm Ilda Mustard – Pappelina
70×120 cм, скандинавски, модерни

Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x180 cm Lozenge – Flair Rugs
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Детски килим в цвят жълта охра и слонова кост ø133 cm Joyful Gold – FD
⌀ 133 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x160 cm Max Ochre – Pappelina
70×160 cм, пътеки, модерни

Розов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 120x180 cm Monstera Vintage Nude – Lorena Canals
120×180 cм, ретро, индустриални

Теракотен ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Gatsby – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност




