
Бял кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома, кръгла
24,34 € / 47,6 лв.

Бял кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома, кръгла
39,55 € / 77,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
24,34 € / 47,6 лв.

Кафяв кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома, кръгла
24,34 € / 47,6 лв.

Кафяв кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
39,55 € / 77,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
39,55 € / 77,35 лв.
Бежов кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 120 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 19.04.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 10.03.2026 г. - 24,6 € / 48,11 лв.
- 8.03.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 24.02.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 20.02.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 16.02.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 14.02.2026 г. - 24,34 € / 47,6 лв.
- 5.02.2026 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 16.01.2026 г. - 23,7 € / 46,35 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов кръгъл килим ø 120 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 120 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 11 mm |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 1.728 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Joy |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи/против подхлъзване |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/не използвайте химически почистващи препарати/не е подходящ за сушилня/не гладете/не изтисквайте |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Двустранен ютен кръгъл килим в естествен цвят ø 100 cm Braided – Hanse Home
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Жълт вълнен килим в цвят охра 60x230 cm Gigi - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в цвят каки ø 160 cm Mesmerise Sage – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x225 cm Vera Ochre – Pappelina
70×225 cм, пътеки, модерни

Бежов вълнен килим 200x290 cm Puddle Wool – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, модерни

Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 180 x 270 cm - Tiseco Home Studio
180×270 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежов вълнен кръгъл килим ø 160 cm Gigi - Flair Rugs
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Lino Leaf - Flair Rugs
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кръгъл килим за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово ø 160 cm Duet Liora – NORTHRUGS
⌀ 160 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Кафяв вълнен килим 110x140 cm Denton – Bloomingville
110×140 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим от юта в естествен цвят 140x200 cm Bombay - House Nordic
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлочервена пътека за открито и закрито 70x200 cm Vera Pop Blush – Pappelina
70×200 cм, пътеки, скандинавски

Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Lyon Beans – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен

Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Pouffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 120x170 cm Flashy – Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 200 cm Hackney Clarissa – Ted Baker
Модерни, килими за дома, кръгла

Сив вълнен кръгъл килим ø 160 cm Morphic Organica – Agnella
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра и крема 70x280 cm Otto Harvest – Pappelina
70×280 cм
Безплатна доставка
Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x180 cm Hill Ochre Pale Yellow – Pappelina
70×180 cм, пътеки, модерни

Розов килим Fox Liso, Ø 120 cm - Universal
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив ръчно изработен килим от вълна и памук, ø 140 cm Neethu - Nattiot
⌀ 140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим подходящ за пране 160x230 cm Desert Walk – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов вълнен кръгъл килим ø 160 cm Zen Garden - Flair Rugs
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлокафяв вълнен килим , 160 x 230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим подходящ за пране в цвят жълта охра и сиво-розов 120x180 cm Strawberry Creamsicle – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Външна пътека в естествен цвят 80x250 cm Dhaka – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелена пътека за открито и закрито 70x300 cm Urvi Woods – Pappelina
70×300 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Кремав вълнен килим 133x180 cm Haze - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Розов килим подходящ за пране 160x230 cm Strawberry Latte – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност




