





Размери 110×140 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килимът Denton на датската марка Bloomingville е изработен от вълна и благодарение на органичните си заоблени форми и естествени приглушени цветове изглежда хармоничен и топъл.
| Ширина: | 110 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 140 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Плътност | 1.5 cm |
| Форма | Друг |
| Тегло | 4.8 kg |
| Дължина | 140 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Bloomingville |

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Естествен, от памук, на вълна
В наличност
⌀ 140 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×240 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

200×290 cм, килими за дома, среден косъм

80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен

⌀ 100 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
156×44×109 cм
В наличност