
Оранжев/кремав вълнен килим 120x170 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
118 € / 230,79 лв.

Кафяв/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
373 € / 729,52 лв.

Кафяв/кремав вълнен килим 160x230 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
220 € / 430,28 лв.

Кафяв/кремав вълнен килим 80x150 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
73 € / 142,78 лв.
Оранжев/кремав вълнен килим 120x170 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
Размери 120×170 cм
История на цените
- 23.05.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 17.05.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 17.04.2026 г. - 111,69 € / 218,45 лв.
- 14.03.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 16.02.2026 г. - 131,4 € / 257 лв.
- 14.02.2026 г. - 111,69 € / 218,45 лв.
- 9.02.2026 г. - 131,4 € / 257 лв.
- 10.01.2026 г. - 105 € / 205,36 лв.
- 28.11.2025 г. - 105,12 € / 205,6 лв.
- 7.11.2025 г. - 110,65 € / 216,41 лв.
- 5.11.2025 г. - 114,59 € / 224,12 лв.
- 16.09.2025 г. - 131,4 € / 257 лв.
- 12.09.2025 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 131,4 € / 257 лв.
- 27.12.2024 г. - 111,46 € / 218 лв.
- 24.12.2024 г. - 130,89 € / 256 лв.
- 20.12.2024 г. - 111,46 € / 218 лв.
- 12.12.2024 г. - 130,89 € / 256 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Оранжев/кремав вълнен килим 120x170 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 5 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.12 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Memphis |
| Модел | На раета/структуриран |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 3000 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Грижа | Само професионално почистване/не накисвайте/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не препоръчваме продължителен контакт с вода/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук/латекс |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Oranžová/кремав |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Сив килим 290x200 cm Aurora - Asiatic Carpets
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Stellar Beige Natural – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Mirage Haze – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син и оранжев кръгъл килим ø 200 cm Havana - House Nordic
⌀ 200 cм, скандинавски, килими за дома

Кремав кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Aurora Cliff - Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Светлокафяв ръчно изработен килим със смес от вълна 200x290 cm Ascot – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm William - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Двустранен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав вълнен килим 160x240 cm Lilia - Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим подходящ за пране 152x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
152×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелена пътека със смес от рециклирани влакна подходяща за пране 60x230 cm Windsor – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов вълнен килим 160x230 cm Puddle Wool – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработена пътека със смес от вълна в цвят слонова кост 80x200 cm Majoli – Elle Decoration
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Двустранна/ръчно изработена ютена пътека в светло естествен цвят 80x200 cm Juno – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кремаво-сив килим 133x190 cm Sensation - Universal
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим в сиво и кремаво 240x330 cm Lori – FD
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив килим подходящ за пране 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 160x230 cm Monic – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремава ръчно изработена пътека със смес от вълна 80x200 cm Pradesh Natural White – Elle Decoration
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 154x230 cm Oris – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Розовo-сив вълнен килим 200x300 cm Calvi rose – Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Килим подходящ за пране 160x230 cm Desert Walk – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност







