





Най-добра цена за последните 30 дни: 36,51 € / 71,41 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерни и иновативни. Такива са лампите на английската марка Sollux. Те ще ви правят компания, докато гледате любимия си сериал или ако семейната среща е малко по-дълга.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 8 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | G9 |
| Тегло | 0.7 kg |
| Диаметър на абажура | 2.5 cm |
| Дължина | 8 cm |
| Характеристики на лампата | Регулируема дължина |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Asarot |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Стъкло/стомана |
| Цвят | Сребърен/черен |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |

Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, индустриални, с димер
В наличност

Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, с абажур
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление

Модерни, с димер, с абажур
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи

Модерни, с абажур
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
С димер, с абажур
В наличностБезплатна доставка
С абажур
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
С абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с абажур
В наличност
С абажур
В наличност
Модерни, с абажур
В наличност
Модерни, с димер, с абажур
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност