
Sollux SL.0469 - Пендел PASTELO 1 1xG9/8W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Helam, който имаме на склад на цена 39.67 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,8 W |
| Стил | Други |
| Тип | Висящ полилей |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 1 |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,8 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Общ светлинен поток | 420 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 37 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Series | TUBA Helam |
| Производител | Helam |

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност


Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, с абажур

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
С абажур
В наличност

Стъкло, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с абажур
В наличност
С абажур
В наличност

Стъкло, модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер, с абажур
В наличност

Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с абажур
В наличност

Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност

LED лампи, индустриални, с димер
В наличност
Модерни, с димер, с абажур
В наличност
Стъкло
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
E27, LED
В наличност