







Най-добра цена за последните 30 дни: 31,72 € / 62,04 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черна стенна лампа ø 25 cm Garten – Sollux
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цвят | Черен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 15 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 0.72 kg |
| Диаметър на абажура | 25 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Garten |
| Дизайн | Индустриален/модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |

Ретро
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, спалня и дневна

Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни

230V
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна

Модерни

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи

Модерни


Модерни

Ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал
В наличност
Модерни


Метал, LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност
Стъкло


Модерни, LED лампи
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност