
Бежов килим 120x170 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
66,06 € / 129,2 лв.

Кремав килим 160x230 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117,34 € / 229,5 лв.

Кремав килим 120x170 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
66,06 € / 129,2 лв.

Сив килим 60x110 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
20,43 € / 39,96 лв.

Сив килим 120x170 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
66,06 € / 129,2 лв.

Кремав килим 200x290 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
166,01 € / 324,69 лв.

Бежов килим 160x230 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117,34 € / 229,5 лв.

Бежов килим 200x290 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
166,01 € / 324,69 лв.

Кремав килим 80x150 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
38,24 € / 74,79 лв.

Сив килим 160x230 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117,34 € / 229,5 лв.

Кремав килим 60x110 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
20,43 € / 39,96 лв.

Сив килим 80x150 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
38,24 € / 74,79 лв.

Бежов килим 80x150 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
38,24 € / 74,79 лв.

Сив килим 200x290 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
166,01 € / 324,69 лв.

Бежов килим 60x110 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
20,43 € / 39,96 лв.
Бежов килим 160x230 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
Размери 160×230 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 117,34 € / 229,5 лв.
- 19.04.2026 г. - 117,34 € / 229,5 лв.
- 19.03.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 14.02.2026 г. - 117,34 € / 229,5 лв.
- 5.02.2026 г. - 138,05 € / 270 лв.
- 16.01.2026 г. - 114 € / 222,96 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим 160x230 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.888 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Helix |
| Модел | Структуриран |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/ръчно пране |
| Материал на задната страна | Полипропилен/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Килим Platinum цветна мозайка в бежово
Ориенталски

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 120x160 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
120×160 cм, килими за дома, естествен

Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 50x80 cm Lazaro – douceur d'intérieur
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кафяв външен килим 250x80 cm Vagabond™ - Narma
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Бежов килим 230x154 cm Springs - Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кафяв/бежов килим 80x120 cm Terrain – Hanse Home
80×120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Lattice – Flair Rugs
200×300 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим 120x170 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 160x230 cm Taylor Patchwork – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 134x200 cm Springs – Universal
Ретро, килими за дома, къс косъм

Килим 160x230 cm Siroco – Universal
160×230 cм, ретро, килими за дома

Тъмносив вълнен килим 200x300 cm Linea - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Сиво-бежов килим 160x230 cm Sensi Idra – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сив килим 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома

Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 200x290 cm Celine Jute Global – Flair Rugs
Модерни, рустик, килими за дома

Бежов килим 154x230 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Светлосив килим 154x230 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бежов ръчно изработен вълнен килим 170x240 cm Mosaic Sandstone – Lorena Canals
170×240 cм, ориенталски, модерни
Безплатна доставка
Черен/кремав двустранен/ръчно изработен килим със смес от юта 120x170 cm Rex – Hanse Home
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов външен килим 120x170 cm Zagora – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Теракотен килим 80x150 cm Amara – Universal
Ретро, килими за дома, къс косъм

Бежов/теракотен килим 200x290 cm Astra – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял вълнен килим 230x340 cm Masi – Agnella
230×340 cм, килими за дома, среден косъм
Безплатна доставка
Светлорозов килим 120x170 cm Art 1121 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност





