






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно/сребристo метално висящо осветително тяло ø 8 cm Longbot – Sollux
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Цвят | Черен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 1 kg |
| Диаметър на абажура | 6 cm |
| Характеристики на лампата | Регулируема дължина |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Longbot |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |

Метал, модерни, ключ за осветление

Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Модерни, индустриални
В наличност
Ретро, стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Стъкло, с абажур, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ретро, с абажур
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
С абажур
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
Безплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност