
Japandi висяща лампа черна и златна с бежов абажур 3 светлини - Pluni
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставкаПродукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 123.55 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Входяща мощност | 40 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | UMEA WOOD Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Ретро, с абажур
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
С абажур, ориенталски
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ретро, стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, с абажур, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
С абажур

Ретро, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност

Индустриални, с димер
В наличност

С абажур
В наличност
Метал, кристал
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

