


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Това таванно осветително тяло от премиум марката CINQUE съчетава стилен стъклен дизайн с елементи на модерна технология. Височината на отделните висящи осветителни тела може да се регулира според собствените ви предпочитания. Интензивността, която ще изберете, също зависи от вас - благодарение на функцията Dim to Warm (Затъмняване до топло) заедно с намаляването на интензивността ще се появи и по-топъл цвят на осветлението.
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Метал |
| Мощност | 5.6 W |
| Брой крушки | 5 бр. |
| Тип | LED |
| Тегло | 4.45 kg |
| Диаметър на абажура | 20 cm |
| Характеристики на лампата | Регулируема дължина/с множество режими на осветление |
| Характеристики на крушка | Неутрална (светлина)/топла (светлина) |
| Включена крушка | Да |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Местоположение | Интериор |
| Серия | Cipera |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Цвят | Бял |
| Material | Метал |
| Производител | CINQUE |

Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната




С димер, с абажур, без абажур
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, модерни


Модерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл

Ретро, метал, ключ за осветление

Индустриални, с димер
В наличност
LED лампи

Метал, ключ за осветление, скандинавски

Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Ретро, стъкло, модерни
В наличност

Ретро

Модерни
В наличност

Стъкло, кръгъл
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, с абажур
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност