




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Зелено стъклено висящо осветително тял ø 20 cm Ripple – Hübsch
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цвят | Зелен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Стъкло/метал |
| Мощност | 25 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 1.55 kg |
| Дължина на кабела | 250 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Hübsch |

Модерни, индустриални
В наличност
С абажур

Ретро, модерни
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Ретро, с абажур
В наличност
Ретро, стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи

LED лампи


Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
С абажур

Метал
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с абажур

195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност

7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
130×160 cм


50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла