
Зелена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Тъмносива кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Светлосива табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Тъмносива табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, без крачета
282,2 € / 551,94 лв.

Зелена кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Жълта табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Теракотена кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Бежова кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Синя табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Синя кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Бежова табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.

Светлосива кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат, кръгла
282,2 € / 551,94 лв.
Светлосива табуретка Kate – Micadoni
Размери 43×99×60 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 282,2 € / 551,94 лв.
- 19.04.2026 г. - 282,2 € / 551,94 лв.
- 19.03.2026 г. - 282 € / 551,54 лв.
- 20.02.2026 г. - 282,2 € / 551,94 лв.
- 17.02.2026 г. - 332 € / 649,34 лв.
- 14.02.2026 г. - 282,2 € / 551,94 лв.
- 5.02.2026 г. - 332 € / 649,34 лв.
- 23.01.2026 г. - 282,2 € / 551,94 лв.
- 16.01.2026 г. - 288,84 € / 564,92 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосива табуретка Kate – Micadoni
Размери
| Ширина: | 99 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Височина: | 43 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Форма на табуретките | Кръгла |
| Крака на табуретка | Без крачета |
| Цвят | Сив |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Полукръг |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 10 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Kate |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | МДФ/ПДЧ/шперплат/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Puente 80 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Светлосива шенилова табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, правоъгълен

Сиво-бежова табуретка Umbo – noo.ma
Плат, кръгла, без крачета
Безплатна доставка
Светлосива табуретка от букле Dia – Micadoni
Модерни, кръгла, без крачета

Сива табуретка от букле Roxelane – Bobochic Paris
46×96×52 cм, модерни, правоъгълен
Безплатна доставка
Тъмносива табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат

Тъмносива табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Бежова табуретка Cedre – Artie
41×51×51 cм, правоъгълен, кръгла
Безплатна доставка
Кремава табуретка Chill Natural – Lorena Canals
Скандинавски, плат, кръгла
В наличност
Бежова табуретка от букле Bocca – Bloomingville
С място за съхранение, кръгла, без крачета

Кафява табуретка от плат bouclé Belfort - House Nordic
40×44×44 cм, скандинавски, правоъгълен
В наличност
Сива вълнена табуретка Folk – noo.ma
Плат, кръгла, без крачета
Безплатна доставка
Светлосива модулна табуретка от букле Bellis – Micadoni Home
43×94×94 cм, модерни, квадратен

Кафяво-сива табуретка от прежда с примки от букле Anthea – Yes Everyday
Модерни

Тъмносива табуретка от плат букле Molino - Micadoni Home
36×75×75 cм, плат, квадратен

Сива табуретка от прежда с примки от букле Montaigne – Bobochic Paris
41×74×64 cм, модерни, правоъгълен

Тъмносива табуретка Manao – Makamii
45×75×75 cм, квадратен, без крачета

Сива табуретка Sculpture – Hübsch
Без крачета
В наличностБезплатна доставка
Бежова градинска табуретка Grow – Blomus
38×75×75 cм, тапициран, без крачета
Безплатна доставка
Зелена шенилова табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Сива табуретка Nazare – House Nordic
38×41×53 cм, скандинавски, плат

Зелена шенилова табуретка Lupine – Micadoni
43×92×95 cм, модерни, правоъгълен

Зелена табуретка от букле Marcos – White Label
Кръгла, без крачета

Светлосива шенилова табуретка Neil – Bobochic Paris
45×100×100 cм, модерни, квадратен

Тъмносива табуретка Bali – Cosmopolitan Design
41×60×60 cм, плат, квадратен
Безплатна доставка
Светлокафяв пуф Zerio, ø 50 cm Mochi - Hübsch
Пуфове, скандинавски, плат
В наличност
Кафява табуретка Loretto – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат
В наличност
Сива табуретка от прежда с примки от букле Azra – Bobochic Paris
45×110×88 cм, модерни, правоъгълен

Бежова табуретка Leila – Makamii
40×65×65 cм, модерни, плат
Безплатна доставка
Тъмносива табуретка от рипсено кадифе Campi – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Светлокафяв пуф Turenio, ø 70 cm Mochi - Hübsch
Скандинавски, плат, кръгла

Бежова табуретка за крака Dazzling Daisy - Miuform
43×50×50 cм, ретро, плат
В наличност
Сива шенилова табуретка Kuki – Makamii
Модерни, квадратен, без крачета
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност

