
Зелена кадифена табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат, правоъгълен
342,9 € / 670,65 лв.

Светлосива кадифена табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат, правоъгълен
342,9 € / 670,65 лв.

Сива табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат, правоъгълен
342,9 € / 670,65 лв.

Синя кадифена табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат, правоъгълен
342,9 € / 670,65 лв.

Тъмносива табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат, правоъгълен
342,9 € / 670,65 лв.
Тъмносива табуретка Lilly – Støraa
Размери 43×130×69 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 342,9 € / 670,65 лв.
- 20.02.2026 г. - 342,9 € / 670,65 лв.
- 17.02.2026 г. - 403,41 € / 789 лв.
- 14.02.2026 г. - 342,9 € / 670,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 403,41 € / 789 лв.
- 16.01.2026 г. - 342 € / 668,89 лв.
- 25.11.2025 г. - 308,82 € / 604 лв.
- 21.11.2025 г. - 325,18 € / 636 лв.
- 6.11.2025 г. - 342,57 € / 670,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 374,78 € / 733,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносива табуретка Lilly – Støraa
Размери
| Ширина: | 130 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 69 cм |
| Височина: | 43 cм |
Спецификации
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Форма на табуретките | Правоъгълен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | CN |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 90 kg |
| Тегло | 22 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lilly |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 70000 martindale |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Тъмносив |
| Производител | Støraa |
Подобни продукти

Светлосива табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат
В наличност
Тъмносива табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Табуретка от букле в цвят каки Roxelane – Bobochic Paris
46×96×52 cм, модерни, правоъгълен
Безплатна доставка
Светлосива шенилова табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, правоъгълен

Сиво-бежова табуретка Umbo – noo.ma
Плат, кръгла, без крачета
Безплатна доставка
Кафяво-сива табуретка от прежда с примки от букле Anthea – Yes Everyday
Модерни

Светлосива табуретка от букле Dia – Micadoni
Модерни, кръгла, без крачета

Бежова табуретка от букле Bocca – Bloomingville
С място за съхранение, кръгла, без крачета

Сива табуретка Nazare – House Nordic
38×41×53 cм, скандинавски, плат

Сива вълнена табуретка Folk – noo.ma
Плат, кръгла, без крачета
Безплатна доставка
Тъмносива табуретка Manao – Makamii
45×75×75 cм, квадратен, без крачета

Тъмносива табуретка от плат букле Molino - Micadoni Home
36×75×75 cм, плат, квадратен

Кафява табуретка от плат bouclé Belfort - House Nordic
40×44×44 cм, скандинавски, правоъгълен
В наличност
Бежова табуретка Cedre – Artie
41×51×51 cм, правоъгълен, кръгла
Безплатна доставка
Тъмносива табуретка Bali – Cosmopolitan Design
41×60×60 cм, плат, квадратен
Безплатна доставка
Зелена табуретка от букле Marcos – White Label
Кръгла, без крачета

Кремава табуретка Chill Natural – Lorena Canals
Скандинавски, плат, кръгла
В наличност
Бежова градинска табуретка Grow – Blomus
38×75×75 cм, тапициран, без крачета
Безплатна доставка
Зелена шенилова табуретка Lupine – Micadoni
43×92×95 cм, модерни, правоъгълен

Светлосива модулна табуретка от букле Bellis – Micadoni Home
43×94×94 cм, модерни, квадратен

Кафява табуретка Loretto – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат
В наличност
Сива табуретка Sculpture – Hübsch
Без крачета
В наличностБезплатна доставка
Зелена шенилова табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Сива табуретка от прежда с примки от букле Montaigne – Bobochic Paris
41×74×64 cм, модерни, правоъгълен

Светлосива шенилова табуретка Neil – Bobochic Paris
45×100×100 cм, модерни, квадратен

Светлокафяв пуф Zerio, ø 50 cm Mochi - Hübsch
Пуфове, скандинавски, плат
В наличност
Светлосива табуретка Copenhagen - Scandic
45×58×58 cм, модерни, с крачета
В наличност
Светлосива табуретка Malie – Makamii
44×65×65 cм, модерни, плат
Безплатна доставка
Табуретка в цвят горчица Hero – Scandic
44×71×61 cм, скандинавски, правоъгълен
В наличност
Тъмносива табуретка Chicago – Cosmopolitan Design
40×102×80 cм, правоъгълен

Сива табуретка от прежда с примки от букле Azra – Bobochic Paris
45×110×88 cм, модерни, правоъгълен

Сивo-кафяв пуф Voltaire – Bobochic Paris
60×120×70 cм, пуфове
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност









